Obavijest o smrti don Bože (Bobo) Delića i misi zadušnici

Iznenada preminuo don Bobo Delić, župnik u Kaštel Kambelovcu, bivši župnik u Velom Varošu u Splitu
24 svibnja 2020. Don Božo Bobo Delić dugogodišnji je župnik župe u Kaštel Kambelovcu u nedjelju, 24. svibnja oko 15. 30 sati iznenada je preminuo tijekom vožnje u osobnom automobilu. Kako neslužbeno doznajemo, na brzoj cesti u Solinu, tijekom vožnje mu je pozlilo te je automobil udario u zaštitnu ogradu. Hitna pomoć pokušala je reanimaciju, ali nažalost, bez uspjeha.
Don Bobo Delić 72-godišnji župnik koji je 16 godina služio u Kambelovskoj župi, danas je održao svoja posljednja Sveta misna slavlja.
U svoje osobno ime i u ime cijele župne zajednice u Velom Varošu, koja ga pamti u najboljim uspomenama, izražavam duboku sućut njegovoj obitelji, posebno braći don Anti i Roku, te župnoj zajednici u Kaštel Kambelovcu!
Neka ti Gospodin kojemu si tako vjerno, s ljubavlju i požrtvovnošću služio udijeli da uskoro ugledaš svjetlo u vječnosti.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine!????
Don Mihael Jelavić, župnik
Posted in Uncategorized.