https://www.aktion-mensch.de/.imaging/stk/am-theme-2013/desktop-img1280/dam/Logos_Icons_Grafiken/Logos/Caritas/jcr:content/caritas_logo.2015-03-06-09-36-28.png

NOVA OBAVIJEST O PRIKUPLJANJU NOVCA ZA STRADALE

???OBAVIJEST O PRIKUPLJANJU NOVACA ZA STRADALE???

Iz Caritasa sisačke biskupije dobili smo molbu da se više ništa ne šalje od hrane, odjeće i higijenskih potrepština jer toga sada ima dovoljno. Ono što jedino možete prikupljati je novac. S obzirom na ovo molim drage župljane da se odazovemo apelu i priložimo svoj prilog u našoj crkvi.

PO SREDINI CRKVE ISTAKNUT ĆEMO BAROKNI KRIŽ ISPOD KOJEG JE METALNA ŠKRABICA U KOJU ĆEMO DOSTAVLJATI PRILOGE ZA NASTRADALE.
ŽUPA ĆE SE ODREĆI POLOVICE PRIHODA OD OVOGODIŠNJEG BLAGOSLOVA OBITELJI

(ove godine s obzirom da se odazvalo samo 20% obitelji – skupilo se oko 15.000 kuna s kojima smo namjeravali osigurati troškove režija za 2021. godinu, a to su trenutno sva sredstva s kojima raspolaže naša župa). Dakle župa će dati tisuću eura.

Molim župljane da skupe barem još 13.000 kuna tako da bude skupljeno 20.000 kuna.
Neka barem 130 obitelji (od 1000 na papiru ) donira po 100 kuna.
Molim ljudi odazovimo se!

Vaš župnik,
Posted in Uncategorized.