SAŽALNICA I OBAVIJEST O STANJU MONS. JOZIĆA

U teškoj prometnoj nesreći u tunelu Sveti Ilija poginuo mladi vozač iz Imotskog, a teško je ozljeđen mons. Ante Jozić, izabrani naslovni nadbiskup Cisse i apostolski nuncij u Obali Bjelokosti. Ovim putem izražavamo sućut obitelji stradalog mladića u ovoj prometnoj nesreći, a sve vjernike i ljude dobre volje pozivamo na kršćansku molitvu i suosjećanje.

Večeras u 18:30 sati molimo krunicu BDM za nadbiskupa Jozića da preživi ovu nesreću te da se oporavi.

Molimo u za pokojnog mladića kao i njegove najbliže.

Prenosimo obavijest iz Splitsko-makarske nadbiskupije. Ad sciendum (na znanje)!

Prenosimo vam molbu ravnatelja KBC-a Split da ne pokušavate bilo direktnim pozivima bilo drugim kanalima i poznanstvima tražiti informacije o stanju mons. Ante Jozica. Takav pritisak ih ometa u njihovom poslu. Informacije možete dobiti na web-stranici SMN, kod generalnog vikara ili nadbiskupovog tajnika. Na ovo upozorite i druge. Iskreno zahvaljujemo. SMN.

Posted in Uncategorized.